Knygos

Knygos

Aktyvūs filtrai

 • 2024 metų darbo knyga

  15,00 €

  2024 metų darbo knyga su autorinio Ramunės Urbanavičiūtės paveikslo fotografija ir užrašyta motyvuojančia mintimi.

 • Knyga “Uodai grožio salone”

  20,00 €

  Šioje knygoje nerasite rekomendacijų, kaip profesionaliai suteikti paslaugas ir maloniai aptarnauti klientus. Ją perskaitę, pradėsite atlaidžiau vertinti tam tikras situacijas darbe, išmoksite nebepykti – ne tik ant savo klientų, bet ir ant savęs. O tai leis ir toliau sėkmingai vystyti savo veiklą, mėgautis darbu, jaustis laimingiems ir daugiau šypsotis.

  Ne vienų metų patirtis klientų aptarnavimo ir suaugusiųjų švietimo srityse, daugybė išgirstų istorijų paskatino parašyti šią knygą ir papasakoti situacijas bei psichologinius meistrų išgyvenimus darbe. Atpažinę daug artimų sau atvejų suprasite, kad ne vien jums taip nutinka. Privalu žinoti, kaip galima būtų į situacijas pažvelgti kitaip, jas keisti koreguojant savo mąstymą. 

  Autorius: Ramunė Urbanavičiūtė, 56psl, 2023m.

 • Knyga “Manikiūro kelyje”

  20,00 €

  Nutarėte imtis su manikiūru susijusios veiklos? O galbūt norite pagilinti žinias? 

  Norime su Jumis pasidalinti žiniomis ir naudingais patarimais!

  Ramunės Dambrauskienės išleista knyga, tai manikiūrininko žinynas, kuris atsakys į visus klausimus pradedant nagų sandara, nagų ligomis ir baigiant nagų dizainais. Rasite patarimų ne tik kaip nulakuoti taisyklingai nagus, bet ir kaip sutvarkyti įskilusią nago plokštelę ar atlikti ombre nagų dizainą.